Sunday, November 11, 2012

Trend?!

Te jete trend valle? 

Po, sigurisht qe eshte trend! Perse kot do e nxjerrin tere ate kembe (shale e thene me shqip)? Po qe te veshesh nje fustan te tille duhet te kesh kembe kilometrike dhe shume te bukura. Te duhet te mbash nje qendrim qe ta besh ate fustan qe ke veshur te te kete hije! Se nese nuk e ben ate fustan te te duket bukur ne trup, atehere duket si nje mundesi me shume per te nxjerre shalen tende! Lojen e filluan Megan me shoqe, por ajo qe beri buje shume ishte Angelina Jolie ne ndarjen e cmimeve Oscar 2012. Menyra se si ajo qendronte me ate kembe ne ate menyre :P beri qe kemba te behej shume e famshme. U be aq e famshme sa i hapen dhe nje twitter account dhe e vendosnin ate  ne cdo foto qe qarkullonte ne internet. 

Tani kane filluar dhe shqiptaret te veshin keshtu fustanesh. Pse jo? Le ta nxjerrin dhe keto se mos kane ndonje gje me pak se ato te tjerat! 


Sa bukur duken keto tonat?  Per mua jo dhe aq! Sec ka dicka qe nuk shkon dhe s'me ngjisin shume. Arsyeja eshte shume e thjeshte. Ka te beje me menyren se si e mban te veshur ate fustan.p.s Te gjitha fotot jane te marra nga interneti ;) ne rast se ndonjerit/ndonjeres nuk i pelqen!


No comments:

Post a Comment